Moters pasaulis 2021 – didžiausia mados, stiliaus ir grožio paroda Kaune

by
moters pasaulis

Ketvirtadienio rytą prasidėjo tarptautinė jau aštuonioliktą kartą Lietuvoje organizuojama mados, stiliaus ir grožio paroda “Moters pasaulis”.

Kaune, Žalgirio Arenoje vyksta šventė kiekvienai moteriai, kurioje daugiau nei 250 prekės ženklų.  Parodoje įsikūrė ir prekybą pradėjo dailininkai, drabužių kūrėjai, kosmetikos gamintojai, dekoratyvinės kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros, namų apyvokos ir daugelio kitų prekių ir paslaugų atstovai. Parodoje galima įsigyti gaminių iš trikotažo, odos, vilnos, kailių, taip pat aksesuarų, galanterijos, avalynės, juvelyrikos ir bižuterijos.

moters pasaulis

Parodos akimirka / nuotr. sveikatoszurnalas.lt

PARODOS RENGINIAI

Penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio dienomis grožio specialistai išmėgins jėgas, o lankytojai – stebės jų pasirodymus skirtinguose konkursuose. Tarp programoje numatytų konkursų ir pasirodymų vyks daug dėmesio kasmet sulaukiantys dizainerių kolekcijų pristatymai, plaukų stilistų, vizažo bei kitų grožio specialistų konkursas „Talentų arena 2021“, nuotakos įvaizdžio konkursas „Vestuvinio įvaizdžio sukūrimas“, kirpėjų ir vizažistų meistriškumo kovos „Art Battle“. Sekmadienį vyks konkursas – šou „Pasaulio ilgaplaukės LONG-HAIRED WORLD 2021“.

moters pasaulismoters pasaulismoters pasaulissveikatos zurnalassveikatos zurnalasSveikatos Zurnalas
INFORMACIJA APIE PARODĄ
Jeigu turite galimybę, būtinai apsilankykite parodoje „Moters pasaulis“. Čia turėsite galimybę išbandyti įvairiausią grožiui skirtą produkciją, pabendrauti su gamintojais, išbandyti, bei įsigyti prekių už specialias parodos kainas.
 Paroda „Moters pasaulis“ vyksta lapkričio 25–28 dienomis, Kauno Žalgirio arenoje! Bilieto kaina 5eu.
Informacija automobiliu atvykusiems lankytojams į parodą „Moters pasaulis 2021“: norintiems pasistatyti automobilį prie “Žalgirio arenos” būtina savo telefone įdiegti programą “ADC parking”. 3 valandos arenos teritorijoje – nemokamos.
Į parodą įleidžiami tik Galimybių paso kriterijus atitinkantys asmenys. Neturintiems Galimybių paso bus sudarytos sąlygos atlikti greitąjį antigeno testą parodos vietoje. Gražaus ir šilto ateinančio savaitgalio!

Emocinis valgymas ir kaip jo išvengti
Propolis – kas jis ir kaip jį naudoti
Vaikai ir technologijos
Mylėkite savo širdį. Cholesterolis ir aterosklerozė
Kūdikis mano įsčiose. Naudingi patarimai besilaukiančioms
Kulinarinės mįslės
Peršalimas ir gripas: pasveikime per dieną
Svarainiai Jūsų sveikatai
Kenksmingi ir naudingi ingredientai kosmetikos priemonėse
error: Content is protected !!