Išpardavimai. Ką pirkti? 9 naudingi patarimai.

by

Pasinaudokite šiais patarimais, jie Jums sutaupys nemažai pinigų.

1. Turėkite savo stilių, būkite unikalūs, neturite atrodyti kaip minia. Pirkite tik tai ką nešiosite. Su tuo drabužiu turite jaustis gerai. Būkite savimi.

2. Pasidomėkite sezono naujienomis, juk nenorite investuoti į daiktus, kurie jau nebemadingi. Kitais metais jų greičiausiai nenešiosite.

3. Pirkdami atsižvelkite į savo figūros tipą.

4. Pagalvokite apie savo asmeninį stilių. Pavyzdžiui: jei esate 3 vaikų mama ir visada esate kelyje, tikrai galite išgyventi be 5 blizgių suknelių, net jei kiekviena iš jų yra tik po kelis eurus, geriau ieškokite to, ką nešiosite kasdieną.

5. Įsigykite natūralius audinius, tokius kaip: šilkas, kašmyras, linas, vilna, medvilnė. Jie tarnauja ilgiau, yra sveikesni, patogesni ir praktiškesni.

6. Venkite per didelių ir per mažų rūbų, jie greičiausiai gulės Jūsų spintoje nenešiojami.

7. Rinkitės neutralias spalvas. Juoda, balta, smėlio, pilka, raudona, mėlyna, samanų žalia bus visada Laimėjimas. Naują pirkinį pasimatuokite namuose su jau turimais daiktais, jei jums atrodo, kad sunku suderinti, grąžinkite jį atgal į parduotuvę.

8. Drabužių pirkimas dažnai būna susijęs su mūsų emocine būsena. Įsigiję naują drabužį kurį laiką jaučiamės laimingesni. Bet šis jausmas dažniausiai trumpalaikis. Pabandykite rasti užsiėmimų, kurie jums patiks, jausite pasitenkinimą ar laimės jausmą, užuot to ieškoję rūbų parduotuvėje. Sutaupysite savo pinigus ir jausitės laimingi. Pirkite tik tą daiktą, kurį tikrai norite nešioti, ir žinote, kad su juo jausitės patogiai.

išpardavimai

9.  Nesistenkite atrodyti brangiai. Brangūs drabužiai nepadarys jūsų stilingu. Stilingų drabužių galite rasti nebrangiose parduotuvėse, tokiose kaip ZARA. Sportas, sveika mityba, švari ir sveika oda, pasitikėjimas savimi ir gera vidinė savijauta yra vertingesnė už bet kurią „Chanel“. Investuokite į savo sveikatingumą ir emocinę būklę.

Atkreipkite dėmesį į turtingiausius pasaulio žmones. Kodėl dauguma turtingų žmonių vilki paprastus drabužius, o kai kurie žmonės, kurie nėra labai turtingi, linkę visus pinigus išleisti brangiems daiktams? Neturtingi žmonės išleidžia pinigus brangiems drabužiams, automobiliams,  netaupo nuosaviems namams ir neinvestuoja verslo kūrimą. Madingos transporto priemonės kainuoja daug, ir greitai praranda vertę, dažniausiai perkamos su paskola, kas mėnesį mokant palūkanas. Žmonės praturtėja tada, kai jiems nerūpi tai, kaip kiti žmonės mato jų drabužius, transporto priemonę ar namus bei su aistra susitelkia į savo mėgstamą veiklą.

Dauguma prabangos daiktų perkami iš nesaugumo jausmo, norint „pritapti“ tam tikroje minioje, išsiskirti iš kitų, pasakyti „pažiūrėk į mane, aš dabar toks kaip Jūs“. Jausitės nemaloniai supratęs, kiek išleidote. Galėjote investuoti tuos pinigus, kuriuos iššvaistėte.

Carrie Bradshaw visas savo pajamas išleido Jimmy Choo, Manolo bateliams ir brangaus buto nuomai. Neišleiskite pinigų bandydami atrodyti turtingi.  Investuokite į keliones, jos niekada nepraras vertės, prisiminimai visada išliks atmintyje, net kai būsite seni. Įsigykite nuosavą namą, užuot švaistę pinigus nuomai. Būkite išmintingesni savo finansų klausimais, skaitykite knygas apie investavimą, pasyvias pajamas, kurkite savo verslą. Apsupkite save mąstančiais žmonėmis.

išpardavimai

Kelionės – vienintelis dalykas, kurį pirkdamas tampi turtingesniu.

KĄ PIRKTI PER IŠPARDAVIMUS?

Stilisto komentaras: jei kalba eina apie konkrečius daiktus, verta įsigyti  – švarką, marškinius, tiesaus kirpimo džinsus. Sezoninių „trendinių“ daiktų pirkti nepatarčiau.

ka pirkti per ispardavimus naudingi patarimai

Ką pirkti per išpardavimus? Naudingi patarimai.


SEKITE MUS:
Sveikatos Žurnalas
SKAITYKITE:
Gražiausios vietos – Bavarija,  Vokietija
Kenksmingi ir naudingi ingredientai kosmetikos priemonėse
Metas rauginti ir ruoštis žiemai
Kaip nepriaugti svorio per šventes
Patarimai pradedantiems sportuoti
Kmynai geram virškinimui ir lieknėjimui

error: Content is protected !!