Kodėl plinkate?

by
plikimas

Plaukai – vyrų ir moterų pasididžiavimas, tačiau kai kurie netikėtai jų netenka. Gydytojai atsakymų ieško genetikoje, neurologijoje, endokrinologijoje. Tai siejama su kraujotakos sutrikimais, stresu, vitaminų trūkumu ar radiacija. Tačiau ne visada pavyksta rasti atsakymus. Alopecija (plikimas) – tai autoimuninė liga, kurios priežasčių mokslas nežino.  Pabandykime į šią problemą pažiūrėti iš kitos pusės.

ŠVINO POVEIKIS

Vaikystėje gyvenau dideliame daugiabutyje. Kiemas buvo tuščias, stovėjo keli žiguliai. Šiandien, padidėjus automobilių kiekiui, šviną uostome kiekvienoje gatvėje. Ten kur intensyvus eismas jis tiesiog tvyro ore. O kur dar visi kiti šaltiniai. Švino garai į organizmą patenka su oru į kvėpavimo takus, plaučius, pažeidžia bronchų gleivinę ir alveoles, rezorbuojasi per odą ir virškinamąjį traktą. Patekęs į organizmą, švinas kaupiasi organizme: nervų sistemoje, kaulų čiulpuose, kauluose, plaukuose. Sunkiųjų metalų šalinimas iš organizmo vyksta per inkstus su šlapimu, per plaukus su keratinu, kartu plinkama, per odą su prakaitu, virškinimo trakto gleivinių liaukomis, su tulžimi – su iš­matomis, iš akių – su ašaromis ir seilėmis.

APSINUODIJIMO ŠVINU SIMPTOMAI

Apsinuodijus švinu gali būti: galvos skausmas, svaigimas, plaukų slinkimas, pusiausvyros ir galūnių koordinacijos sutrikimai, galūnių trūkčiojimai, karščiavimas, intelekto ir atminties silpnėjimas, skausmas širdies plote, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmai ir dujos, vidurių užkietėjimas, marmurinė oda, raumenų tikai, nuovargis, nervingumas, pykčio priepuoliai, trumpalaikis alpimas. Gali pasireikšti melanino apykaitos sutrikimai – baltmė ar melalanodermija su hipo- ar hiperkupremija, podagra, glaukoma, anemija, mažėti lytinių hormonų, kepenų funkcijos sutrikimai, hepatitas. Patekęs į ląstelę, švinas dėl elektronų nesuderinamumo su organizmo cheminiais procesais, blokuoja gyvybei svarbius metalus: cinką, geležį, magnį, seleną. Ikimokyklinio amžiaus vaikų apsinuodijimai švinu sutrikdo psichomotorinį vystymąsi, sukelia autizmo spektro sutrikimus.

MOBILAUS RYŠIO – EMF SPINDULIUOTĖS POVEIKIS

Po karo išsekę, ir net labai sunkiai sergantys ligoniai apsinuodiję švinu nenuplikdavo. Plėtojantis technologijoms, beveik kiekvienas iš mūsų šalia savęs nešiojame mobiliuosius telefonus, kuriuos naudojame skambučiams ir internetui.  Dažnas iš mūsų miegame su telefonu po pagalve ar pasidėję šalia. Elektromagnetinių bangų poveikis aprašytas daugelyje mokslinių tyrimų.

Ar kada nors susimąstėte kaip tai veikia Jūsų organizmą? Įsivaizduokite, kad esate maistas įjungtoje mikrobangų krosnelėje. Nustebote? Taip, Jus kaitina. Štai tokį poveikį mums daro elektromagnetinės bangos, sklindančios iš mobiliųjų telefonų, Wi-fi maršrutizatorių, mobilaus ryšio bokštų. Mūsų kūnas kaista. Daugybė žmonių skundžiasi spengimu ausyse, galvos skausmais, nemiga, odos kaitimu, panikos atakomis, ten, kur padidėjusi ektromagnetinė spinduliuotė.

plikimas

MOKSLINIAI TYRIMAI JAV

JAV daryto mokslinio tyrimo metu, buvo imami kraujo mėginiai iš žmonių, gyvenančių namuose, kuriuose nėra WI-FI, telefonas laikomas atokiai nuo kūno. Kraujo mėginiai buvo normos ribose. Po 8 val. praleistų darbo vietoje, kurioje įjungtas WI-FI, tyrimo dalyvių kraujas buvo panašus į silikoną – klampi, tąsi masė, kurios buvo neįmanoma suspausti. Taigi EMF kaitina organizmą, tirštėja kraujas. Kyla daugybė sveikatos problemų.

MOKSLINIAI TYRIMAI IRANE IR PRANCŪZIJOJE

EMF spinduliuotė kaitina, ne tik mus, bet ir sunkiuosius metalus esančius organizme. 2008 ir 2014 m. daryto mokslinio tyrimo metu Irane, žmonės, kurie turėjo gyvsidabrio plombų ir naudojosi mobiliuoju telefonu, taip pat atliko magnetinio rezonanso tyrimus, turėjo didesnius išskiriamus gyvsidabrio kiekius iš plombų, negu tie, kurie neturėjo elektromagnetinės spinduliuotės. Padarytos išvados rodo, kad organizmą veikiant elektromagnetinei spinduliuotei, paspartėja sunkiųjų metalų išsiskyrimas, judėjimas ir paplitimas organizme.

Prancūzijos mokslininkai savo tyrime rašo, kad kadmis organizme veikiant EMF spinduliuotei daro žymiai didesnę žalą, lyginant su kadmio poveikiu organizmui neveikiant spinduliuotei. Sukeliamas didesnis oksidacinis stresas, pažeidžiamos molekulių struktūros. Sunkieji metalai organizme, veikiami EMF spinduliuotės, sudaro geras sąlygas vystytis onkologijai. Nuorodas į mokslinę literatūrą rasite straipsnio pabaigoje.

Taigi švinas, veikiamas EMF (elektromagnetinės spinduliuotės) gali paveikti Jūsų plaukų svogūnėlius.

PLIKIMAS DĖL EMF SPINDULIUOTĖS

Doc. M. Ramanauskaitės moksliniuose straipsniuose aprašyti klinikiniai atvejai patvirtina, kad švinas, veikiamas EMF spinduliuotės sukelia plaukų slinkimą.

Klinikiniai atvejai:

1)22 metų vairuotojui, kuris laikydavo telefoną prie dešiniosios ausies, aplink ausies grybelį atsirado 10 cm pločio plikio juosta. Kai vyras pradėjo naudotis mobiliuoju telefonu laikydamas jį iš kairės, aplink kairįjį ausies grybelį atsirado 6–7 cm plikio juosta. Plaukuose aplink plikius rastas padidėjęs švino kiekis – 8 mkg 1 g plaukų (norma – 1 mkg/ 1 g). Paskyrus gydymą ir sumažinus naudojimąsi telefonu plaukai ataugo plikio vietoje.

2)Vilniuje, Baltupių mikrorajone 2016m., viename gyvenamająme name nupliko 2 trečiokės mergaitės: iškrito galvos, antakių, blakstienų plaukai. Švinas, patekęs į organizmą, veikiamas elektromagnetinės spinduliuotės pažeidžia plaukų svogūnėlį, sutrinka svogūnėlio kraujo apykaita, todėl nutrūksta plauko mityba, plaukas iškrinta kartu su jame sukauptu švinu. Trečiokių bioterpėje rasta 7 kartus daugiau švino nei norma (0,5 mg/l). Atlikus tyrimus, jų bute rastas padidėjęs elektromagnetinis laukas. Stebint sergančius alopecija vaikus, teko ištirti 20 vaikų elektromagnetinį lauką plikių vietoje. 18 iš jų buvo padidėjusi elektromagnetinė spinduliuotė.

Mokslininkų nuomone, elektromagnetinės spinduliuotės poveikis sukelia audinių šilumos pakilimą, pažeidžia DNR ryšį, keičiasi baltymų struktūra ir jonų judėjimas nervinių signalų taškuose. Mokslininkai siūlo vengti elektromagnetinės spinduliuotės, šalinti visus mobiliųjų telefonų bokštus nuo mokyklų, darželių ir gyvenamųjų namų.

KĄ DARYTI?

Praėjus dviems metams po plaukų netekimo, plaukų svogūnėliai gali būti sunykę negrįžtamai. Švinas nusėdęs kauluose ir audiniuose šalinamas lėtai. Pagal prof. Andy Hall Cutler protokolą, švinui šalinti naudojamas DMSA(Dimercaptosuccinic acid). Kai vaistai išvalo kraują bei šalinimo organus, kaulai ir kiti organai pradeda atidavinėti švino atsargas į kraujotakos sistemą. Per mėnesį kraujas prisipildo naujomis švino atsargomis, tada galima vėl daryti švino valymo kursą. Pilnas valymas, kol išsivalo visas organizmas, gali užtrukti iki 5 metų valant vieną kartą per mėnesį. Dėl švino valymo ir vaistų vartojimo kreipkitės pas savo gydytoją toksikologą.

PATARIMAI

Nenaudokite WI-FI. Grįžimas prie laidų galbūt senamadiškas ir nepatogus, tačiau interneto greitis didesnis ir svarbiausia išnyksta žala organizmui. Už 15metrų laidą sumokėsite 8 eu.

Stenkitės nenaudoti interneto duomenų telefone. Jei naudojate, laikykite išjungtus tuo metu kai nesinaudojate. Išjungus internetą telefone, spinduliuotės sumažėja nuo 20000 – 0 uW/m2.

Įjungus internetą telefone, spinduliuotės skaičiai didesni negu stovint prie mobilaus ryšio bokšto. Ar įsivaizduojate kokią žalą spinduliuotė daro vaiko smegenims, žiūrinčiam animacinius filmus telefone per Youtube?

plikimas

Nakčiai telefone įjunkite skrydžio rėžimą ir jį palikite kitame kambaryje. Taip pat ir su bluetooth ryšiu. Laikykite išjungtą. Stipriai kenkia ir bevielės ausinės. Naudokite laidines.

Jeigu turite jautrumą elektromagnetinėms bangoms, paskambinkite įmonėms, kurios teikia EMF spinduliuotės matavimo paslaugas. Išmatuokite savo ir vaikų miego vietas, namus. Matuodami, galite sužinoti kur Wi-fi maršrutizatorių laiko Jūsų kaimynas, kuri saugiausia Jūsų namų vieta, jei prieš jus stovi mobilaus ryšio bokštas. Specialių dažų pagalba nudažius sieną ir įžeminus, spinduliuotės nebelieka. Langams apsaugoti galite įsigyti užuolaidas sumažinančias EMF poveikį.

Būkite sveiki!


EMF SPINDULIUOTĖS MATAVIMAS:

https://www.facebook.com/EMF-matavimai-112642041054318

ŠALTINIAI:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18819554/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24748001/

prof. Andrew Hall Cutler. Hair test interpretation: Finding hidden Toxicities. 2004

prof. Andrew Hall Cutler. Amalgam Illness. Diagnosis and treatment. 1999

doc. M. Ramanauskaitė, R. Ptašekas. Vaikų apsinuodijimas švinu. 2009

https://www.researchgate.net/publication/341454083_Synergistic_health_effects_between_chemical_pollutants_and_electromagnetic_fields

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6025786/

https://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/svarbu/sunkiuju-metalu-gyvsidabrio-ir-svino-poveikio-zmogaus-organizmui-ilgametes-patirties-apzvalga-515-305220#_

https://www.medpraktika.lt/2017/06/30/gyvsidabrio-ir-svino-drusku-jonu-paplitimas-ir-ju-sukeltu-klinikiniu-skirtumu-ypatumu-apzvalga/

https://www.youtube.com/watch?v=D1pzeTFmCn8

https://www.gigahertz-solutions.de/en/shielding/

https://www.ligos.lt/lt/straipsniai/letiniai-apsinuodijimai-sunkiuju-metalu-drusku-jonais%3A-vienos-seimos-klinikos-atveju-analize/

https://sveikatoszurnalas.lt/gyvsidabris-patekimas-i-organizma-ir-salinimo-budai/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4579612/https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24748001/

https://vitalitymagazine.com/article/invisible-threat/#sthash.BHCO4iIo.dpuf

error: Content is protected !!