Peršalimas ir gripas: pasveikime per dieną

by
gripas

Artėjant žiemai, pasidalinsime patarimais kaip greitai ir efektyviai pasveikti peršalus ar pasigavus virusą. Jeigu pasijautėte silpnai, neturite jėgų, sunki galva, atsirado sloga, tai gali būti pirmieji peršalimo ar gripo požymiai. Vieniems gripas ir peršalimas praeina labai lengvai, per kelias dienas, kitiems tai gali tapti ilgu ir sunkiu išbandymu, savaitei ar dar ilgiau lovoje. Šiame straipsnyje sužinosite kaip pasveikti greitai: per dieną ar dvi, ir pasijusti geriau. Dažnai per darbus ir rūpesčius pamirštame save, todėl jeigu pasijutote prastai nelaukite, kol liga “įsivažiuos“.  Pradėkite savimi rūpintis dabar.

  1. Prisileidžiame pilną vonią šilto vandens. Dedame 1kg druskos. Jeigu turite galite papildomai įdėti 250g Epsom druskos, tai magnio sulfatas. Jis organizmą papildys magniu. Gulime ne mažiau 45 min, geriausiai valandą ryte ir vakare. Jeigu neturite magnio užteks paprastos druskos. Jeigu jaučiate spaudimą krūtinėje, druskos vonias darykite tris kartus dienoje.
  2. Jeigu kosėjate ir skauda krūtinę, vonioje vandens druskingumą galite padidinti. Į vandenį įlašiname eukaliptų arba arbatmedžo eterinio aliejaus.
  3. Krūtinę, kaklą, gerklę ir nugarą, zoną kur yra kepenys, inkstai ištepame negyvosios jūros purvu ir pabūname 10-15 min. Šis purvas detoksikuoja ir papildo organizmą įvairiausiais mineralais ir vitaminais. Išsitepti geriausiai tada, kai jau 15min pagulėjote šiltoje vonioje, bus atsivėrę odos poros ir efektas stipresnis.
  4. Kol gulite vonioje atsipalaiduokite, nesinaudokite mobiliuoju telefonu. EMF bangos tirština kraują ir apsunkina ligos eigą. Kol sergate, dienos metu išjunkite interneto, Wifi, Bluetooth duomenis savo mobiliajame. Nakčiai telefoną palikite kitame kambaryje ir įjunkite lėktuvą – skrydžio rėžimą. Išjunkite namuose esantį Wifi įrenginį. Tai galbūt skamba senamadiškai, bet Jūsų kūnas Jums padėkos. EMF bangos kaitina kūną, tirština kraują, pablogina organizmo būklę ir tuo pačiu pasunkina sirgimo eigą.
  5. Išsispauskite obuolių, laimo ir imbiero sulčių. Šį sulčių receptą rasite anksčiau rašytame straipsnyje apie imbierą. Imbieras skystina kraują, padeda kovoti su virusais ir bakterijomis, atlaisvina kepenis, inkstus ir visus šalinimo takus nuo toksinų. Į puodelį vandens įpilkite penktadalį sulčių. Gerkite kelis kartus dienoje. Jeigu skauda gerklę ir kosėjate, gargaliuokite ir gerkite neskiestas sultis. Skausmas kuriam laikui praeis. Atsiradus naujam kosulio priepuoliui, gargaliuokite ir vėl, ir taip kol liga pasitrauks. Jeigu vartojate kraują skystinančius vaistus, nenaudokite imbiero.
  6. Išsispauskite svarainių sulčių ir visada turėkite šaldytuve. Peršalimo atveju į šiltą (svarbu, kad nebūtų karštas) vandenį įdėkite šaukštą medaus, įpilkite penktadalį puodelio svarainių sulčių. Jeigu neturite svarainių sulčių tiks ir laimo (žalioji citrina) sultys. Arbata bus rūgšti, bet tokiu būdu pasipildysite organizmą antioksidantu vitaminu C, kuris padės greičiau atsistatyti Jūsų organizmui ir kovoti su užklupusiu negalavimu.
  7. Kol jaučiatės prastai griežta taisyklė: jokių saldumynų, miltinių ir pieno produktų. Bakterijos ir grybeliai puikiai jaučiasi ir dauginasi, jeigu vartojami šie produktai. Venkite ir mėsos su kiaušiniais. Jie tirština kraują ir sunkina organizmo pastangas apsivalyti nuo toksinų, gleivių ir greičiau pasveikti. Valgykite tik termiškai neapdorotus, žalius vaisius ir daržoves.
  8. Jeigu turite galimybę, išeikite pasivaikščioti i mišką. Parkas užterštame mieste, kur daugybė telekomunikacijų bokštų neduos tokio efekto. Pasivaikščiokite bent 45 min. miške, kuris toliau nuo miesto. Grynas oras ir spygliuočių skleidžiami fitonicidai pakels Jums nuotaiką ir pagerins savijautą.
  9. Jeigu negalite naudoti imbiero, tik pradėjus kosėti naudokite medetkų arbatą. Medetkos naikina streptokokus, stafilokokus, kurie yra uždegimų ir kosulio sukėlėjai. Užplikinę žiedus, palaikykite uždengtame puodelyje 10 min. Tada nukoškite ir įdėkite šaukštelį medaus, galite įspausti citrinos sulčių. Medus veikia kaip antiseptikas ir įvairių organizmui naudingų medžiagų šaltinis. Juk ne šiaip sau ilgiausią amžių gyvena bitininkai. Gargaliavimas druskos tirpalu, taip pat gali būti naudingas.

Linkime Jums sveikatos ir geros nuotaikos!


SKAITYKITE:

 

error: Content is protected !!