Princesės Dianos vaikystės dviratis bus parduodamas aukcione

by
princese Diana

Kitą savaitę, liepos 23d, Karališkosios šeimos entuziastai ir kolekcionieriai turės unikalią galimybę įsigyti princesės Dianos vaikystės dviratį. Juo Diana, būdama 9 metų, važinėjo savo tėvų namuose Altorpe, Northamptonšyro grafystėje, Anglijoje.

Šį dviratį, po princesės Dianos mirties, įsigijo Maudie Pendrey. Moteris apie trisdešimt metų dirbo namų tvarkytoja, princesės Dianos tėvų, Spencerių namuose Altorpe. Šį dviratį namų tvarkytoja įsigijo iš princesės Dianos tėvo, už 20 svarų sterlingų, kaip brangų prisiminimą tų laikų, praleistų kartu su Spencerių šeima, Dianos vaikystėje.

princese Diana

Princesės Dianos vaikystės dviratis, kartu su jos ranka 1994 metais pasirašyta Kalėdine atvirute bus parduodamas Rytų Bristolio aukcione ateinantį penktadienį.

Dviratis bus parduodamas Angijoje, Rytų Bristolio aukcione, kartu su princesės Dianos ranka pasirašyta Kalėdine atvirute su Karališkuoju voku, skirta poniai Pendrey, datuojama 1994m. Po ponios Maudie Pendrey mirties 2006 m., jos sūnus, praėjus metams šį dviratį pardavė. Dviratis kurį laiką buvo eksponuojamas Stanstede, žaislų muziejuje. Dabartiniai savininkai nusprendė parduoti šį palikimą.

Princese Diana

Dianos pasirašyta Kalėdinė atvirutė, nuotrauka su sūnumis.

Pradinė dviračio su atvirute kaina aukcione – 15 000 svarų sterlingų. Už jį tikimasi gauti iki 30 000 svarų sterlingų. Žaislų ekspertė Lucy McCourt tvirtino, kad tai – svarbus princesės Dianos vaikystės palikimas, raudonos spalvos, puikiai išlaikytas ir prižiūrėtas, todėl neabejojama, kad už jį pavyks gauti didžiausią galimą pinigų sumą. Diana visada buvo žmonių princesė, todėl tai unikali galimybė turėti dalelę jos istorijos. Tai nėra tiesiog paprastas vaikiškas dviratis. Prisilietus prie jo galima įsivaizduoti Dianą vaikystėje važinėjančią savo miestelyje netoli namų. Atvirutėje princesės Dianos nuotrauka su sūnumis ir jos ranka pasirašytas sveikinimas.

Princesė Diana mirė būdama 36 metų, automobilio autoavarijoje, kuri įvyko Prancūzijoje bėgant nuo besivaikančių paparacių, 1997 metais. Šiais metais princesei Dianai būtų sukakę 60 metų.

 

DAUGIAU SKAITYKITE: https://sveikatoszurnalas.lt/ka-daryti-kai-vaikai-musasi-svarbus-patarimai/

error: Content is protected !!