Moters pasaulis – didžiausia stiliaus ir grožio paroda Kaune

by

Ketvirtadienio rytą prasidėjo tarptautinė jau aštuonioliktą kartą Lietuvoje organizuojama mados, stiliaus ir grožio paroda Moters pasaulis.

Kaune, Žalgirio Arenoje vyksta šventė kiekvienai moteriai, kurioje daugiau nei 250 prekės ženklų.  Parodoje įsikūrė ir prekybą pradėjo dailininkai, drabužių kūrėjai, kosmetikos gamintojai, dekoratyvinės kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros, namų apyvokos ir daugelio kitų prekių ir paslaugų atstovai. Parodoje galima įsigyti gaminių iš trikotažo, odos, vilnos, kailių, taip pat aksesuarų, galanterijos, avalynės, juvelyrikos ir bižuterijos.

moters pasaulis

MOTERS PASAULIS

Penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio dienomis grožio specialistai išmėgins jėgas, o lankytojai – stebės jų pasirodymus skirtinguose konkursuose. Tarp programoje numatytų konkursų ir pasirodymų vyks daug dėmesio kasmet sulaukiantys dizainerių kolekcijų pristatymai, plaukų stilistų, vizažo bei kitų grožio specialistų konkursas „Talentų arena 2021“, nuotakos įvaizdžio konkursas „Vestuvinio įvaizdžio sukūrimas“, kirpėjų ir vizažistų meistriškumo kovos „Art Battle“. Sekmadienį vyks konkursas – šou „Pasaulio ilgaplaukės LONG-HAIRED WORLD 2021“.

SKAITYKITE

Chanel No 5 kvepalai ir jų atsiradimo istorija

Naminis veido kremas

Kosmetikos ingredientai kurių reikia vengti

Bourjois makiažo pagrindas – Healthy Mix

Rūbų išpardavimai – ką pirkti?

moters pasaulismoters pasaulismoters pasaulissveikatos zurnalassveikatos zurnalasSveikatos Zurnalas

NAUDINGA INFORMACIJA APIE MOTERS PASAULIS PARODĄ

Jeigu turite galimybę, būtinai apsilankykite parodoje „Moters pasaulis“. Čia turėsite galimybę išbandyti įvairiausią grožiui skirtą produkciją, pabendrauti su gamintojais, išbandyti, bei įsigyti prekių už specialias parodos kainas.
 Paroda vyksta lapkričio 25–28 dienomis, Kauno Žalgirio arenoje! Bilieto kaina 5 EUR.
Informacija automobiliu atvykusiems lankytojams į parodą Moters pasaulis : norintiems pasistatyti automobilį prie „Žalgirio arenos” būtina savo telefone įdiegti programą „ADC parking”. 3 valandos arenos teritorijoje – nemokamos.
Į parodą įleidžiami tik Galimybių paso kriterijus atitinkantys asmenys. Neturintiems Galimybių paso bus sudarytos sąlygos atlikti greitąjį antigeno testą parodos vietoje. Gražaus ir šilto ateinančio savaitgalio!