Šalavijų arbata – aromatingas užpilas gaminamas iš vaistinio šalavijo. Šiandien pasidalinsime visomis mokslui žinomomis šalavijo arbatos savybėmis ir naudingais patarimais kaip ją naudoti. Vaistinis…
NAMŲ VAISTINĖLĖ
-
-
Vonia šiandienos laikais prarado populiarumą. Visiems skubant ir bėgant nebeliko švento maudymosi ritualo. Dažniausiai nebeturime laiko maudytis vonioje, ramiai pamirkti. Einame į dušą, greitai…
-
Bičių pikis arba propolis kaip ir medus yra bičių gamybos produktas. Bitininkai pasakoja, kad bitės apdulkindamos gėles ir maitindamos motinėlę sukuria nuostabų nektarą. Iš…
-
Moliūgai yra kilę iš Meksikos. Jie buvo valgomi dar 7000 metų prieš Kristų. Indėnų gentys moliūgus naudojo gydymo tikslais. Šie skanūs apelsinų spalvos „ponuliai”…
-
Peršalimo simptomai būna įvairūs. Gripas ar peršalimas atvėsus orams gana dažnas palydovas, todėl šiandien pasidalinsime veiksmingais, mūsų išbandytais būdais kaip gydyti peršalimą per dieną.…
-
Svarainiai senovės Graikijoje buvo vadinami meilės ir vaisingumo vaisiais. Jeigu savo sklype turite saulėtą vietą, kurioje mažai drėgmės, rudenį būtinai pasodinkite svarainių. Jiems tinka…
-
Man kmynai primena vaikystę. Kai pievose su seneliais rinkdavome kmynų žiedynus ir surinkę didelį glėbį veždavome namo džiovinti. Vėliau virdavome gardžią arbatą. Kmynų žolynus…
-
Apiterapija – tai bičių terapija, buvimas šalia bičių ir kvėpavimas jų iš gamtos surinktais sveikatai naudingais produktais. Visi bičių produktai pasižymi antivirusinėmis, antibakterinėmis, priešuždegiminėmis,…
-
Imbieras ir jo nauda žinoma nuo pačių seniausių laikų. Šį galingą augalą žmonės žinojo ir naudojo kaip vaistą ir prieskonį dar prieš 500 metų…
-
Margainis yra pirmoji pagalba kepenims. Jeigu turėjote operacijų, kuriose buvo naudojama bendrinė nejautra, naudojote ar šiuo metu naudojate stiprius, šalutinius poveikius sukeliančius vaistus, turėjote…