Rūbų išpardavimai, black friday išpardavimai, vasaros išpardavimai, akropolio ir mega išpardavimai dažnai mums apsuka galvą. Bet ką pirkti? Dažnai prisiperkame drabužių, kurie taip ir praguli spintoje neišvydę saulės šviesos. Pasinaudokite šiais patarimais, jie Jums sutaupys nemažai pinigų.
Drabužiai turi tarnauti ne vieną sezoną ir būti verti mūsų uždirbtų pinigų. Štai keletas naudingų stilisto patarimų.
1. Turėkite savo stilių, būkite unikalūs, neturite atrodyti kaip minia. Pirkite tik tai ką nešiosite. Su tuo drabužiu turite jaustis gerai, jaustis savimi.
2. Jeigu Jums svarbu naujienos, ieškote gaivių, naujų vėjų, pasidomėkite sezono tendencijomis. Ne visi išpardavimų metu parduodami daiktai bus madingi kitais metais.
3. Pirkdami atsižvelkite į savo figūros tipą.
4. Pagalvokite apie savo asmeninį stilių. Pavyzdžiui: jei esate 3 vaikų mama, tikrai galite išgyventi be 5 blizgių suknelių, net jei kiekviena iš jų yra tik po kelis eurus, geriau ieškokite to, ką nešiosite kasdieną. Taip pat ir aukštakulniai, pasvarstykite ar šiuo metu turėsite progų juos avėti. Pirkite tik tuos rūbus, kuriuos tikrai nešiosite. Perkant pagalvokite kur juos užsidėsite. Jeigu perkate vien todėl, kad tai gražus daiktas, gali būti, kad tas grožis puoš tik Jūsų spintą.
5. Pirkite natūralius audinius, tokius kaip: šilkas, kašmyras, linas, vilna, medvilnė. Jie tarnauja ilgiau, yra sveikesni, patogesni ir praktiškesni. Poliesteris gaminamas iš naftos nėra vertingas.
6. Venkite per didelių ir per mažų rūbų, jie greičiausiai gulės Jūsų spintoje nenešiojami. Pirkite savo dydžio rūbus.
7. Rinkitės neutralias spalvas. Suraskite spalvą, kuri Jums labiausiai tinka ir patinka. Tai gali būti juoda, balta, smėlio, pilka, mėlyna, samanų žalia ar raudona. Naują pirkinį pasimatuokite namuose su jau turimais daiktais, jei jums atrodo, kad sunku suderinti, grąžinkite jį atgal į parduotuvę.
8. Drabužių pirkimas dažnai būna susijęs su mūsų emocine būsena. Įsigiję naują drabužį kurį laiką jaučiamės laimingesni. Bet šis jausmas dažniausiai trumpalaikis. Pabandykite rasti užsiėmimų, kurie jums patiks, jausite pasitenkinimą ar laimės jausmą, užuot to ieškoję rūbų parduotuvėje. Sutaupysite ir jausitės laimingi. Pirkite tik tą daiktą, kurį tikrai norite nešioti, ir žinote, kad su juo jausitės patogiai.
9. Nesistenkite atrodyti brangiai. Brangūs drabužiai nepadarys jūsų stilingu. Stilingų drabužių galite rasti nebrangiose parduotuvėse, tokiose kaip ZARA. Sportas, sveika mityba, švari ir sveika oda, pasitikėjimas savimi ir gera vidinė savijauta yra vertingesnė už bet kurią „Chanel“. Investuokite į savo sveikatingumą ir emocinę būklę. Gera nuotaika ir šypsena, patys gražiausi drabužiai.
Atkreipkite dėmesį į turtingiausius pasaulio žmones. Kodėl dauguma turtingų žmonių vilki paprastus drabužius, o kai kurie žmonės, kurie nėra labai turtingi, linkę visus pinigus išleisti brangiems daiktams? Neturtingi žmonės išleidžia pinigus brangiems drabužiams, automobiliams, netaupo nuosaviems namams ir neinvestuoja verslo kūrimą. Madingos transporto priemonės kainuoja daug, ir greitai praranda vertę, dažniausiai perkamos su paskola, kas mėnesį mokant palūkanas. Žmonės praturtėja tada, kai jiems nerūpi tai, kaip kiti žmonės mato jų drabužius, transporto priemonę ar namus bei su aistra susitelkia į savo mėgstamą veiklą.
Dauguma prabangos daiktų perkami iš nesaugumo jausmo, norint „pritapti“ tam tikroje minioje, išsiskirti iš kitų, pasakyti „pažiūrėk į mane, aš dabar toks kaip Jūs“. Jausitės nemaloniai supratęs, kiek išleidote. Galėjote investuoti tuos pinigus, kuriuos iššvaistėte.
Carrie Bradshaw (serialas „Seksas ir miestas”) visas savo pajamas išleido Jimmy Choo, Manolo bateliams ir brangaus buto nuomai. Neišleiskite pinigų bandydami atrodyti turtingi. Investuokite į keliones, jos niekada nepraras vertės, prisiminimai visada išliks atmintyje, net kai būsite seni. Įsigykite nuosavą būstą, užuot švaistę pinigus nuomai. Būkite išmintingesni savo finansų klausimais, skaitykite knygas apie investavimą, pasyvias pajamas, kurkite savo verslą. Apsupkite save protingais žmonėmis.
Rūbų išpardavimai – ką pirkti?
Ir pabaigai stilisto komentaras: jei kalba eina apie konkrečius daiktus, verta įsigyti – švarką, marškinius, tiesaus kirpimo džinsus. Sezoninių „trendinių“ daiktų pirkti nepatarčiau. Kitais metais bus nauji dalykai, todėl pirkite nebent klasikinius daiktus ar tai ką nešiosite tuoj pat.
Skaitykite
Chanel No 5 kvepalai ir jų atsiradimo istorija
Moters pasaulis – didžiausia stiliaus ir grožio paroda Kaune
Kosmetikos ingredientai kurių reikia vengti
Bourjois makiažo pagrindas – Healthy Mix
Sekite mus Sveikatos Žurnalas