Plaukų slinkimas

by

Plaukai – vyrų ir moterų pasididžiavimas, tačiau plaukų slinkimas gana dažna problema. Kodėl slenka plaukai? Plaukų slinkimo priežastys įvairios. Kai kuriems tiesiog padeda vitaminai plaukams nuo slinkimo.

Gydytojai tuo tarpu atsakymų ieško genetikoje, neurologijoje, endokrinologijoje. Kai labai slenka plaukai tai siejama su kraujotakos sutrikimais, stresu, vitaminų trūkumu ar radiacija. Tačiau ne visada pavyksta rasti atsakymus dėl ko slenka plaukai. Alopecija (plikimas, slenkantys plaukai) – tai autoimuninė liga, kurios priežasčių mokslas nežino.

Šiandien į šią problemą pažiūrėsime iš kitos pusės. Apžvelgsime kaip mobilioji spinduliuotė katalizuoja organizme susikaupusį sunkųji metalą – šviną ir kaip tai įtakoja plaukų sveikatą.

Plaukų slinkimas gali prasidėti dėl apsinuodijimo švinu

Prieš keturiasdešimt metų miestuose daugiabučių kiemai buvo tušti. Stovėdavo vos keli žiguliai. Šiandien daugumoje vietų kyla rūpesčių dėl automobilių parkavimo. Daugelis vietų nebuvo pritaikytos tokioms transporto apimtims.

Padidėjus automobilių kiekiui, šviną uostome kiekvienoje gatvėje. Ten kur intensyvus eismas jis tiesiog tvyro ore. Švino garai į organizmą patenka su oru į kvėpavimo takus, plaučius, pažeidžia bronchų gleivinę ir alveoles, rezorbuojasi per odą ir virškinamąjį traktą. Patekęs į organizmą, švinas kaupiasi organizme: nervų sistemoje, kaulų čiulpuose, kauluose, plaukuose. Sunkiųjų metalų šalinimas iš organizmo vyksta per inkstus su šlapimu, per plaukus su keratinu, kartu plinkama, per odą su prakaitu, virškinimo trakto gleivinių liaukomis, su tulžimi – su iš­matomis, iš akių – su ašaromis ir seilėmis.

Apsinuodijimo švinu simptomai

Apsinuodijus švinu gali būti:

 • Galvos skausmas,
 • Svaigimas,
 • Plaukų slinkimas,
 • Pusiausvyros ir galūnių koordinacijos sutrikimai,
 • Galūnių trūkčiojimai,
 • Karščiavimas,
 • Intelekto ir atminties silpnėjimas,
 • Skausmas širdies plote,
 • Pykinimas,
 • Vėmimas,
 • Pilvo skausmai ir dujos,
 • Vidurių užkietėjimas,
 • Marmurinė oda,
 • Raumenų tikai,
 • Nuovargis,
 • Nervingumas,
 • Pykčio priepuoliai,
 • Trumpalaikis alpimas.
 • Gali pasireikšti melanino apykaitos sutrikimai – baltmė ar melalanodermija su hipo- ar hiperkupremija,
 • Podagra,
 • Glaukoma, Anemija,
 • Mažėti lytinių hormonų,
 • Kepenų funkcijos sutrikimai,
 • Hepatitas.
 • Patekęs į ląstelę, švinas dėl elektronų nesuderinamumo su organizmo cheminiais procesais, blokuoja gyvybei svarbius metalus: cinką, geležį, magnį, seleną.
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikų apsinuodijimai švinu sutrikdo psichomotorinį vystymąsi, sukelia autizmo spektro sutrikimus.

Plaukai slenka ir dėl mobilaus ryšio skleidžiamų bangų (EMF spinduliuotės)

Po karo apsinuodiję švinu, išsekę, ir net labai sunkiai sergantys ligoniai nenuplikdavo. Plėtojantis technologijoms, beveik kiekvienas iš mūsų šalia savęs nešiojame mobiliuosius telefonus, kuriuos naudojame skambučiams ir internetui.  Dažnas iš mūsų miegame su telefonu po pagalve ar pasidėję šalia. Kiekviename autobuse, įstaigose ar prekybos centruose veikia nemokami Wi-fi.

Ar kada nors susimąstėte kaip tai veikia Jūsų organizmą? Elektromagnetinių bangų poveikis aprašytas daugelyje mokslinių tyrimų. Įsivaizduokite, kad Jūs esate maistas įjungtoje mikrobangų krosnelėje. Nustebote? Taip, Jus kaitina. Tokį poveikį mūsų organizmui daro elektromagnetinės bangos, sklindančios iš mobiliųjų telefonų, Wi-fi maršrutizatorių, mobilaus ryšio bokštų. Jos sukelia audinių šilumos pakilimą, pažeidžia DNR ryšį, keičiasi baltymų struktūra ir jonų judėjimas nervinių signalų taškuose. Organizme vyksta senėjimo procesai.

Mūsų kūnas kaista, tirštėja kraujas. Kaista ir mūsų organizme susikaupę sunkieji metalai. Daugybė žmonių skundžiasi spengimu ausyse, galvos skausmais, nemiga, odos kaitimu, panikos atakomis, ten, kur padidėjusi elektromagnetinė spinduliuotė. Kaip plaukų slinkimas susijęs su elektromagnetine spinduliuote?

Švinas, patekęs į organizmą, veikiamas elektromagnetinės spinduliuotės pažeidžia plaukų svogūnėlį, sutrinka svogūnėlio kraujo apykaita, todėl nutrūksta plauko mityba, plaukas iškrinta kartu su jame sukauptu švinu.

slenka plaukai

Moksliniai tyrimai JAV

JAV daryto mokslinio tyrimo metu, buvo imami kraujo mėginiai iš žmonių, gyvenančių namuose, kuriuose nėra WI-FI, telefonas laikomas atokiai nuo kūno. Kraujo mėginiai buvo normos ribose. Po 8 val. praleistų darbo vietoje, kurioje įjungtas WI-FI, tyrimo dalyvių kraujas buvo panašus į silikoną – klampi, tąsi masė, kurios buvo neįmanoma suspausti.

Taigi EMF kaitina organizmą, tirštėja kraujas. Kyla daugybė sveikatos problemų. Kaip tai susiję su plaukų slinkimu? Netrukus sužinosite.

Moksliniai tyrimai Irane ir Prancūzijoje

EMF spinduliuotė kaitina, ne tik mus, bet ir sunkiuosius metalus esančius organizme. 2008 ir 2014 m. darytų mokslinių tyrimų metu Irane, žmonės, kurie turėjo gyvsidabrio plombų ir naudojosi mobiliuoju telefonu, taip pat atliko magnetinio rezonanso tyrimus, turėjo didesnius išskiriamo gyvsidabrio kiekius iš plombų, negu tie, kurie negavo elektromagnetinės spinduliuotės.

Padarytos išvados rodo, kad organizmą veikiant elektromagnetinei spinduliuotei, paspartėja sunkiųjų metalų išsiskyrimas, judėjimas ir paplitimas organizme.

Prancūzijos mokslininkai savo tyrime rašo, kad kadmis organizme veikiant EMF spinduliuotei daro žymiai didesnę žalą, lyginant su kadmio poveikiu organizmui neveikiant spinduliuotei.

Sukeliamas didesnis oksidacinis stresas, pažeidžiamos molekulių struktūros. Sunkieji metalai organizme, veikiami EMF spinduliuotės, sudaro tinkamas sąlygas vystytis onkologijai. Nuorodas į mokslinę literatūrą rasite straipsnio pabaigoje.

Švinas, veikiamas EMF (elektromagnetinės spinduliuotės) gali paveikti Jūsų plaukų svogūnėlius ir prisidėti prie plaukų slinkimo

Kodėl slenka plaukai?

Doc. M. Ramanauskaitės moksliniuose straipsniuose aprašyti klinikiniai atvejai patvirtina, kad švinas, veikiamas EMF spinduliuotės sukelia plaukų slinkimą.

Švino ir spinduliuotės poveikis – klinikiniai atvejai:

1)”22 metų vairuotojui, kuris laikydavo telefoną prie dešiniosios ausies, aplink ausies grybelį atsirado 10 cm pločio plikio juosta. Kai vyras pradėjo naudotis mobiliuoju telefonu laikydamas jį iš kairės, aplink kairįjį ausies grybelį atsirado 6–7 cm plikio juosta. Plaukuose aplink plikius rastas padidėjęs švino kiekis – 8 mkg 1 g plaukų (norma – 1 mkg/ 1 g). Paskyrus gydymą ir sumažinus naudojimąsi telefonu plaukai ataugo plikio vietoje.

2)Vilniuje, Baltupių mikrorajone 2016m., viename gyvenamająme name nupliko 2 trečiokės mergaitės: iškrito galvos, antakių, blakstienų plaukai. Švinas, patekęs į organizmą, veikiamas elektromagnetinės spinduliuotės pažeidžia plaukų svogūnėlį, sutrinka svogūnėlio kraujo apykaita, todėl nutrūksta plauko mityba, plaukas iškrinta kartu su jame sukauptu švinu. Trečiokių bioterpėje rasta 7 kartus daugiau švino nei norma (0,5 mg/l). Atlikus tyrimus, jų bute rastas padidėjęs elektromagnetinis laukas. Stebint sergančius alopecija vaikus, teko ištirti 20 vaikų ir elektromagnetinį lauką jų gyvenamoje vietoje. 18 iš jų buvo padidėjusi elektromagnetinė spinduliuotė.”

Mokslininkų nuomone, elektromagnetinės spinduliuotės poveikis sukelia audinių šilumos pakilimą, pažeidžia DNR ryšį, keičiasi baltymų struktūra ir jonų judėjimas nervinių signalų taškuose. Mokslininkai siūlo vengti elektromagnetinės spinduliuotės, šalinti visus mobiliųjų telefonų bokštus nuo mokyklų, darželių ir gyvenamųjų namų.

Apsinuodijimo švinu gydymas

Praėjus dviems metams po plaukų netekimo, plaukų svogūnėliai gali būti sunykę negrįžtamai. Švinas nusėdęs kauluose ir audiniuose šalinamas pamažu, laipsniškai.

Pagal prof. Andy Hall Cutler protokolą, švinui šalinti naudojamas DMSA (Dimercaptosuccinic acid). Vaistai valo kraują ir šalinimo organus. Organizme nusėdę švino sankaupos į kraują išskiriamas tik tada, kai vaistai pašalina šviną iš kraujotakos ir šalinimo takų. Apvalius kraujotaką – kaulai ir kiti organai pradeda atidavinėti į kraują naujas švino atsargas.

Per mėnesį kraujas prisipildo naujomis švino atsargomis, tada galima vėl daryti švino valymo kursą. Valymas gali užtrukti iki 5 metų valant vieną kartą per mėnesį. Dėl švino valymo ir vaistų vartojimo kreipkitės pas savo gydytoją toksikologą.

Daugiau skaitykite

Antibiotikų poveikis

Emocinis valgymas ir kaip jo išvengti

Cholesterolis normos – kaip sumažinti

Peršalimo simptomai ir gydymas

Vaikų klausos sutrikimai

Atopinis dermatitas gydymas

Toksiškas bismutas

Kodėl slenka plaukai – išvados ir patarimai

1.Nenaudokite WI-FI. Grįžimas prie laidų galbūt senamadiškas ir nepatogus, tačiau interneto greitis didesnis ir svarbiausia išnyksta žala organizmui. Už 15 metrų laidą sumokėsite 8 eu.

2. Stenkitės nenaudoti interneto duomenų telefone. Jei naudojate, laikykite duomenis išjungtus tuo metu kai nesinaudojate. Išjungus internetą telefone, spinduliuotės sumažėja nuo 20000 – 0 uW/m2.

3. Įjungus internetą telefone, spinduliuotės skaičiai didesni negu stovint prie mobilaus ryšio bokšto. Ar įsivaizduojate kokią žalą spinduliuotė daro vaiko smegenims, žiūrinčiam animacinius filmus telefone ar planšetėje per Youtube?

kodėl slenka plaukai

4. Nakčiai telefone įjunkite skrydžio rėžimą ir jį palikite kitame kambaryje. Šios taisyklės galioja ir su bluetooth ryšiu. Laikykite jį išjungtą. Stipriai kenkia ir populiariosios bevielės ausinės. Naudokite laidines jeigu norite išsaugoti savo plaukų sveikatą.

5. Jeigu turite jautrumą elektromagnetinėms bangoms, paskambinkite įmonėms, kurios teikia EMF spinduliuotės matavimo paslaugas. Išmatuokite savo ir vaikų miego vietas, namus. Matuodami, galite sužinoti kur Wi-fi maršrutizatorių laiko Jūsų kaimynas, kuri saugiausia Jūsų namų vieta, jei prieš jus stovi mobilaus ryšio bokštas.

6. Specialių dažų pagalba nudažius sieną ir įžeminus, spinduliuotės nebelieka. Langams apsaugoti galite įsigyti užuolaidas sumažinančias EMF poveikį.

Tikiuosi rasite atsakymus kodėl slenka plaukai, nes plaukų slinkimas yra varginantis tiek vyrams tiek moterims.

Šaltiniai:

doc. M. Ramanauskaitė, R. Ptašekas. Vaikų apsinuodijimas švinu. 2009

prof. Andrew Hall Cutler. Hair test interpretation: Finding hidden Toxicities. 2004

prof. Andrew Hall Cutler. Amalgam Illness. Diagnosis and treatment. 1999

Mobilaus telefono naudojimas įtakoja metalų pasklidimą organizme

Magnetinis rezonansas įtakoja gyvsidabrio pasklidimą organizme iš amalgamo plombų

Sinerginis cheminių teršalų ir elektromagnetinių laukų poveikis sveikatai

Elektromagnetinių laukų įtaka organizmo antioksidacinei gynybos sistemai

Sunkiųjų metalų gyvsidabrio ir švino poveikio žmogaus organizmui

Paskaita apie 5G

Priemonės apsisaugojimui nuo EMF spinduliuotės

Pediatrija”, 2017m. Nr.1 – Lėtiniai apsinuodijimai sunkiųjų metalų druskų jonais

Organizmo valymas vaikams iki 5 m., kuriems buvo sunkus apsinuodijimas švinu

error: Content is protected !!