Peršalimo simptomai ir gydymas

by

Peršalimo simptomai būna įvairūs. Gripas ar peršalimas atvėsus orams gana dažnas palydovas, todėl šiandien pasidalinsime veiksmingais, mūsų išbandytais būdais kaip gydyti peršalimą per dieną.

Jeigu pasijautėte silpnai, neturite jėgų, sunki galva, atsirado sloga, tai gali būti peršalimas ir jo simptomai. Vieniems gripas ir peršalimas praeina labai lengvai, per kelias dienas, kitiems tai gali tapti ilgu ir sunkiu išbandymu savaitei ar dar ilgiau.

Sužinosite kaip sustiprinti organizmą ir per dieną ar dvi, ir pasijusti geriau. Dažnai per darbus ir rūpesčius pamirštame save, todėl jeigu pasijutote prastai nelaukite, kol liga “įsivažiuos“.  Pradėkite savimi rūpintis dabar.

Peršalimo simptomai

  • Galvos skausmas
  • Silpnumas ir nuovargis
  • Dažnas čiaudulys
  • Gerklės perštėjimas ir paraudimas, sausas kosulys
  • Akių niežėjimas
  • Sloga
  • Karščiavimas

Peršalimas gydymas

Kaip gydyti peršalimą gana dažnai iškylantis klausimas žiemos metu. Štai keletas garantuotų ir veiksmingų būdų:

Priešuždegimiškai veikianti vonia

Prisileiskite pilną vonią kūno temperatūros vandens. Supilkite 1 kg druskos. Jeigu turite galite papildomai įdėti 250 g Epsom druskos. Tai magnio sulfatas. Jis organizmą papildys magniu. Gulėkite ne mažiau 45 min, o geriausiai valandą. Vieną kartą ryte ir vakare. Jeigu neturite magnio užteks paprastos druskos. Jeigu jaučiate spaudimą ar skausmą krūtinėje, druskos vonias darykite tris kartus dienoje. Šiluma skatina kraujotaką ir limfos judėjimą, veikia priešuždegimiškai, detoksikuoja. Druska šarmina organizmą tokiu būdu virusai ir bakterijos negali greitai daugintis.

Jeigu kosėjate ir Jums skauda krūtinę, vandens druskingumą galite padidinti. Į vandenį įlašinkite eukaliptų arba arbatmedžo eterinio aliejaus.

Negyvosios jūros purvas

Negyvosios jūros purvas turi į antibiotikus panašių medžiagų, todėl pasižymi antimikrobiniu efektu. Jis yra turtingas įvairiais mineralais ir mikroelementais kurie per šimtmečius susikaupė jūros dugne. Negyvosios jūros purvas gerina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, šalina toksinus.

Krūtinę, kaklą, gerklę ir nugarą, zoną kur yra kepenys, inkstai ištepkite negyvosios jūros purvu ir pabūkite 10-15 min. Šis purvas detoksikuoja ir papildo organizmą įvairiausiais mineralais ir vitaminais. Išsitepti geriausiai tada, kai jau 15min pagulėjote šiltoje vonioje, efektas bus stipresnis, nes nuo šilumos bus atsivėrę poros.

Telefonas sendina Jūsų organizmą

Kol gulite vonioje atsipalaiduokite, nesinaudokite mobiliuoju telefonu. EMF bangos tirština kraują ir apsunkina ligos eigą. Kol sergate, dienos metu išjunkite interneto duomenis, Wifi ir Bluetooth savo mobiliajame įrenginyje. Nakčiai telefoną palikite kitame kambaryje ir įjunkite lėktuvą – skrydžio rėžimą. Išjunkite namuose esantį Wifi įrenginį. Skamba senamadiškai, bet Jūsų kūnas Jums padėkos. EMF bangos kaitina kūną, tirština kraują, blogina organizmo būklę ir tuo pačiu apsunkina ligos eigą. Pailsėkite nuo ekranų. Elektromagnetinė spinduliuotė sendina organizmą.

Imbieras skystina gleives ir detoksikuoja kepenis

Išsispauskite obuolių, laimo ir imbiero sulčių. Šį sulčių receptą rasite anksčiau rašytame straipsnyje apie imbierą. Imbieras skystina kraują, gleives, padeda kovoti su virusais ir bakterijomis, atlaisvina kepenis, inkstus ir visus šalinimo takus nuo toksinų. Į puodelį vandens įpilkite penktadalį sulčių. Gerkite kelis kartus dienoje. Jeigu skauda gerklę ir kosėjate, gargaliuokite ir gerkite neskiestas sultis. Skausmas kuriam laikui praeis. Atsiradus naujam kosulio priepuoliui, gargaliuokite ir vėl, ir taip kol liga pasitrauks. Jeigu laukiatės, turite problemų su kraujo krešėjimu ar vartojate kraują skystinančius vaistus, nenaudokite imbiero.

Svarainiai turi galingų antioksidantų

Išsispauskite svarainių sulčių ir visada turėkite šaldytuve. Peršalimo atveju į šiltą (svarbu, kad nebūtų karštas) vandenį įdėkite šaukštą medaus, įpilkite penktadalį puodelio svarainių sulčių. Jeigu neturite svarainių sulčių tiks ir laimo (žalioji citrina) sultys. Arbata bus rūgšti, bet tokiu būdu pasipildysite organizmą antioksidantu vitaminu C, kuris padės greičiau atsistatyti Jūsų organizmui ir kovoti su užklupusiu negalavimu.

Atsisakykite saldumynų ir pieno produktų – tai bakterijų ir virusų maistas

Kol jaučiatės prastai griežta taisyklė: jokių saldumynų, miltinių ir pieno produktų. Bakterijos, virusai ir grybeliai minta šiais produktais. Venkite ir mėsos su kiaušiniais. Jie tirština kraują ir sunkina organizmo pastangas apsivalyti nuo toksinų, gleivių. Padėkite organizmui. Valgykite tik termiškai neapdorotus, žalius vaisius ir daržoves. Organizmas galės susitelkti į gijimą.

Spygliuočių miške gausu antibakteriškai veikiančių ir kvėpavimo takus gydančių fitonicidų

Jeigu turite galimybę, išeikite pasivaikščioti i mišką. Parkas užterštame mieste, kur daugybė telekomunikacijų bokštų neduos tokio efekto. Pasivaikščiokite bent 45 min. miške, kuris toliau nuo miesto. Grynas oras ir spygliuočių skleidžiami fitonicidai pakels Jums nuotaiką ir pagerins savijautą. Peršalimo simptomai nebus tokie varginantys, pasijusite geriau.

Medetkos ir propolis naikina gerklės uždegimo sukėlėjus

Jeigu negalite naudoti imbiero, tik pradėjus kosėti naudokite medetkų arbatą. Medetkos naikina streptokokus, stafilokokus, kurie yra uždegimų ir kosulio sukėlėjai. Užplikinę žiedus, palaikykite uždengtame puodelyje 10 min. Tada nukoškite ir įdėkite šaukštelį medaus, galite įspausti citrinos sulčių. Tiek medus, tiek bičių pikis – propolis veikia kaip antiseptikas ir įvairių organizmui naudingų medžiagų šaltinis. Juk ne šiaip sau ilgiausią amžių gyvena bitininkai. Gargaliavimas druskos tirpalu, taip pat gali būti naudingas.

Granatai

Tai vienas galingiausių vaisių antioksidantų žemėje. Spauskite granatų sultis ir gerkite kasdien bent dvi – tris dienas. Jūsų sveikata ženkliai pagerės. Sultys iš parduotuvės yra kaitintos, todėl neveiksmingos. Jeigu norite greito poveikio naudokite tik šviežias sultis.

Linkime Jums sveikatos ir geros nuotaikos!


Daugiau skaitykite

Šalavijų arbata

Vonia – Jūsų sveikatai

Bičių pikis arba propolis

Moliūgai nauda sveikatai

Svarainiai Jūsų imunitetui

Kmynai padeda lieknėti

Apiterapija – bičių terapija

Imbieras – nuo galvos skausmo ir kosulio

Margainis – greita pagalba kepenims